01

Proč řešit oblečení na parkour?

Jednou z prvních věcí, které si na druhém všímáme je právě oblečení. Když už parkour trénujeme, nebo jím dokonce žijeme, tak oblečení na parkour (tepláky, doplňky) skvěle komunikuje náš přístup, stojíme si za tím, co děláme.

02

V čem mi to pomůže?

Parkour oblečení je navržené tak, aby bylo funkční. Cílem je podpořit atlety v jejich tréninku. Díky botám na parkour budete mít jistější dopady a jistotu, že vaše klouby jsou chráněné. Lehké pružné tepláky zajistí příjemný pocit při tréninku, zároveň máte jistotu, že se nikde nezaseknete a budete v tom vypadat dobře.

03

Dává mi to smysl. Kde oblečení najdu?

V Česku existují menší online obchody s parkour oblečením, většinou s malým množstvím sortimentu. Největší výběr najdete na e-shopu Parkour.fashion, který razí filosofii „Vše na jednom místě“. Parkour.fashion vybírá to nejlepší a následně pod jednou střechou prodává. Obchod doporučujeme i proto, že přijímají platební karty a zboží zasílají zpravidla do druhého pracovního dne.

Zároveň ti zašleme kratičký dotazník (vyplnění zabere 2 minuty) a zařadíme tě do naší databáze. Jakmile přijde něco pro tebe, budeme tě kontaktovat a řekneme si víc.

Navštiv Parkour.fashion“

Navštívit Parkour.fashion

Odběr novinek

Drž se nás, s námi ti nic neuteče!

Načítání...